Głosowanie konkursowe "Przygody Mieci i ImPETa"

Utworzono dnia 01.02.2021

Drodzy Rodzice!

Na stronie internetowej www.dzialajzimpetem.pl od 2 lutego do 5 marca 2021r. rozpoczyna się głosowanie na prace plastyczne naszych przedszkolaków, które biorą udział w konkursie pt. „Przygody Mieci i imPETa” realizowanym w ramach kampanii „Działaj z impetem”. Zachęcamy  do oddawania głosów!

Zachęcajcie do głosowania jak największą liczbę Waszych znajomych. Do wygrania wiele nagród.

Zasady głosowania określone przez Organizatora konkursu

1.Podczas głosowania jedna osoba może oddać maksymalnie 1 (słownie: jeden) głos w ciągu 24 godzin tj. od godziny 00:00 do godziny 23:59 tego samego dnia.

2.Kryterium ograniczenia głosowania do 1 głosu jest jeden adres IP oraz jeden adres e-mail.

3.Celem potwierdzenia głosowania należy aktywować link przesłany na indywidualny adres e-mail podany podczas głosowania.

4.Podczas głosowania niedopuszczalne są próby obejścia systemów zabezpieczenia a w szczególności:

a. zmienianie adresów IP;

b. korzystanie z fikcyjnych kont e-mail;

c. stosowanie programów do automatycznego głosowania.

5.Powyższe działania są niezgodne z warunkami Regulaminu oraz podstawowymi zasadami fair play. Działania takie są jednocześnie próbą oszustwa i wyłudzenia nagrody, co klasyfikuje je jako przestępstwo i mogą być zgłoszone przez Organizatora do odpowiednich służb.

6.W przypadku wykrycia przez Organizatora podejrzenia prób obejścia systemu zabezpieczeń ujętych w punkcie 4 powyżej oraz innych działań niezgodnych z Regulaminem, Organizator ma prawo do usunięcia takiego zgłoszenia z Konkursu.

Gr. IV „Misie”

Gr. VIII „Motylki”