WAKACJE

Utworzono dnia 26.06.2020

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki!

Wakacje to niezwykły czas - czas odpoczynku, nowych znajomości, zabawy i rozwijania swoich pasji, czas przygód i pięknej pogody. Na rozpoczynające się wakacje od całej drużyny Centrum Rozwoju Lokalnego - organizatora Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”, w której brało udział nasze przedszkole, przekazujemy najserdeczniejsze życzenia bezpiecznych, spokojnych, spędzonych z najbliższymi i przyjaciółmi wakacji. Niech ten czas obfituje w piękne, niezapomniane przygody i będzie źródłem niegasnącego uśmiechu.

Do życzeń dołącza się Dyrekcja, Nauczyciele oraz wszyscy Pracownicy Przedszkola nr 32 w Dąbrowie Górniczej. Dziękujemy za współpracę, zrozumienie oraz wysiłek włożony w pracę z dziećmi podczas zdalnego nauczania.

Magicznych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!