XII Edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego

Utworzono dnia 02.06.2019

Tegoroczny konkurs recytatorski odbył się 16.05.2019r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej. Otwarcie konkursu poprzedził występ małych aktorów z kółka teatralnego, działającego na terenie naszego przedszkola. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem pt."Legenda o Orle Białym". W przerwie konkursu czas umilały nam przedszkolaki z gr.IX popisem taneczym. W konkursie wzięło udział 15 przedstawicieli z dąbrowskich przedszkoli i oddziałów  szkolno-przedszkolnych.
Hasło tegorocznego konkursu -"Piękna  nasza Polska cała". Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci: Józef z gr.V z wierszem pt."Polska"-E.Krystek-Jones i Dagmara z gr.VI z wierszem pt.:"Moja ojczyzna". Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz słodkie upominki.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki: M.Hojan, G.Pupkiewicz, I.Januszewska-Sęk i J.Michalska.

XII Edycja Konkursu Recytatorskiego

Utworzono dnia 02.06.2019, 20:32