Zajęcia muzyczno - ruchowe dla dzieci

Utworzono dnia 01.04.2020

Drodzy Rodzice!

Akademia Edukacji i Rozwoju Majki Jeżowskiej, codziennie od poniedziałku do piątku, przez okres kwarantanny w "Majka TV" prowadzi bezpłatne zajęcia ruchowo – muzyczne dla dzieci w wieku do 6 r.ż. oraz w wieku 7 – 10 lat.

• Codziennie o godz. 10.30 odbywają się warsztaty Baby Dance. Baby Dance to tańce i hulańce dla najmłodszych dzieci do 6 r.ż.
  • Codziennie o godz. 11.30 odbywają się warsztaty Dzieciak sam w domu. Dzieciak sam w domu to warsztaty zabijania nudy ruchem i muzyką dla dzieci w wieku 7 - 10 lat.

Prowadzi Joanna Bąk – Instruktor tańca, edukator muzyką i ruchem. Serce Akademii.

Współprowadzi Beata Kaczor – trener mentalny, mózg Akademii.

Zajęcia  muzyczno - ruchowe dla dzieci są doskonałą formą wspierania ich aktywności zwłaszcza w tak trudnym dla nas wszystkich okresie.

Od kwietnia planowane jest zwiększenie ilości i rodzaju zajęć.

Podajemy linka do zapisów: