Zimowe zabawy

Utworzono dnia 03.02.2019

Nieustannie zmieniający się klimat na naszej planecie spowodował, że tak piękna pora roku, jaką jest zima, nie już jest powodem do czerpania radości z jej uciech. Dla wielu z nas zimowe zabawy na świeżym powietrzu były niezopamnianymi przygodami. Bitwy na śnieżki, jazda na sankach czy lepienie bałwana przechodzą powoli w zapomnienie. Współczesne dzieci coraz rzadziej mają możliwość bezpośredniego poznania i doświadczania zimowych atrakcji.

Tegoroczna próbka zimy, która na krótko zagościła w naszym regionie, dała jednak przedszkolakom odrobinę niezapomnianej przyjemności. Dzieci przez chwilę cieszyły się jej mroźnym urokiem.

Mamy nadzieję, że biały puch pokryje jeszcze okolice i dzieciaki w czasie ferii będą mogły uczestniczyć w bezpieczych, zimowych zabawach na śniegu.

Zimowe zabawy

Utworzono dnia 03.02.2019, 20:11