Ważne informacje - ograniczenie działalności placówki

Utworzono dnia 11.03.2021

Szanowni Rodzice!

W związku z wystąpieniem zachorowania na COVID – 19 u jednego z pracowników kuchni, informujemy, że do dnia 18 marca 2021r. zostaje zawieszona działalność gastronomiczna naszej placówki odpowiedzialna za wyżywienie dzieci.

W dniu 12.03.2021r. nasze przedszkole zostaje zamknięte, w poszczególnych grupach odbywać się będzie nauka zdalna.

Od poniedziałku do czwartku tj. od 15 – 18 marca placówka wznawia działalność stacjonarną, natomiast żywieniem dzieci zajmować się będzie zewnętrzna firma cateringowa. Rodzice dzieci, które będą w tym czasie uczęszczały do przedszkola, są zobowiązani do podpisania aneksu do porozumienia zawartego na rok szkolny 2020/2021, który uwzględnia nową stawkę żywieniową za wyżej wyszczególnione dni w wysokości 10,50zł za dzień.