Ważne informacje - ograniczenie funkcjonowania placówki 29.03 - 09.04.2021r.

Utworzono dnia 25.03.2021

Szanowni Rodzice!

W związku z ogłoszoną na  konferencji rządu - przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego - decyzją związaną z zamknięciem przedszkoli od 29.03.2021r. do 09.04.2021r. oraz koniecznością zapewnienia opieki dzieciom, których rodzice/opiekunowie prawni wykonują wyłącznie zawód medyczny oraz pracują w służbach porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka do przedszkola na w/w okres, w celu zorganizowania i zapewnienia dzieciom odpowiedniej opieki.

Wyżej wskazani, zainteresowani rodzice/opiekunowie prawni dziecka, którzy chcą skorzystać z opieki przedszkola w w/w czasie proszeni są o pobranie karty z załącznika poniżej. Bardzo ważne jest, aby wypełnioną i podpisaną przez Państwa kartę wraz z zaświadczeniem o zatrudnieniu (skan lub zdjęcie w formacie JPG lub PDF) wysłać na zwrotny adres mailowy: p32.ankieta@gmail.com dotrzymując terminu 26.03.2021r. do godz. 15:00.

ZAŁĄCZNIKI: