Ważne informacje w związku z planowanym otwarciem przedszkola

Utworzono dnia 08.05.2020

Szanowni Rodzice!

W związku z planowanym otwarciem przedszkola kierujemy do Państwa ankietę, w celu zebrania informacji, która umożliwi nam przygotowanie się do zapewnienia dzieciom odpowiedniej opieki.

Ankietę można pobrać z załącznika poniżej lub z maili poszczególnych grup. Bardzo ważne jest, aby wypełnioną i podpisaną przez Państwa ankietę (skan lub zdjęcie w formacie JPG lub PDF) wysłać na zwrotny adres mailowy: p32.ankieta@gmail.com dotrzymując terminu 12.05.2020r. do godz. 9:00. W przypadku niedotrzymania określonego terminu, Państwa ankieta, która jest równoznaczna ze zgłoszeniem dziecka do przedszkola, nie będzie rozpatrywana.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przemyślaną decyzję oraz deklarowanie autentycznych godzin pobytu dziecka w przedszkolu. Przypominamy, że obecna sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy jest trudna, z uwagi na zagrożenie i niebezpieczeństwo związane z COVID – 19. W związku z tym liczymy na współpracę z Państwa strony i wierzymy, że Państwa decyzja - dotycząca zgłoszenia dziecka do korzystania z opieki w naszej placówce; będzie odpowiedzialna.

WAŻNE! Zwracamy uwagę na fakt, że  wszyscy Państwo są zobligowani do odesłania ankiety bez względu na to czy dziecko będzie korzystać z opieki przedszkola, czy też nie. Informacje muszą spłynąć od wszystkich rodziców.

Wytyczne przeciwepidemiczne GIS z dnia 4 maja 2020r. w związku z otwarciem przedszkoli:

ZAŁĄCZNIKI:

• Ankieta