DĄBROWSKA AKCJA ZIMA

Utworzono dnia 13.01.2023

Zbliżają się ferie, a to oznacza tylko jedno: przed nami Dąbrowska Akcja Zima. Jak co roku udowadniamy, że zima w mieście nie musi być nudna. W półkoloniach organizowanych przez dąbrowskie placówki oświatowe weźmie udział 550 dzieci. Ponadto miejskie instytucje przygotowały program warsztatów, animacji czy spotkań. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Sportowe i kreatywne zajęcia jak co roku przygotowały dąbrowskie instytucje: Pałac Kultury Zagłębia, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Miejskie Sztygarka, Centrum Sportu i Rekreacji oraz stowarzyszenia. W aquaparku Nemo dzieci i młodzież zameldowane na terenie Dąbrowy Górniczej będą mogły bezpłatnie korzystać z basenu przez godzinę dziennie.

Szczegóły i harmonogram Akcji Zima na stronie: https://bit.ly/DabrowskaAkcjaZima2023