dzień DOBRA! dobry DZIEŃ!

Utworzono dnia 15.12.2022
Zapraszamy na wydarzenie podsumowujące projekt „poMOC – program rówieśniczego wsparcia i działania" realizowany przez dąbrowskie Stowarzyszenie dOPAmina Lab. Wydarzenie dedykowane jest dzieciom i młodzieży ale i rodzicom a udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Wiesz jak ważne jest Twoje zdrowie? Lubisz czuć się dobrze? Interesujesz się tematyką zdrowia psychicznego? To wydarzenie jest dla Ciebie! Zmiana podejścia do chorób psychicznych i zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży to nasza dorosłych wspólna odpowiedzialność. Ale to Wy, Młodzi Ludzie, dzięki swojej otwartości, odwadze mówienia i ciekawości, pokazujecie kierunek zmian, które nie tylko naszym zdaniem, są pilne i konieczne. W ramach dnia DOBRA wsparcia i poMOCy: 1. Dzięki współpracy z Zielonym Przylądkiem Centrum Terapii (Sosnowiec, ul. J. Popiełuszki 48) przez cały dzień będziecie mogli korzystać (bezpłatnie) z indywidualnych konsultacji psychoterapeutycznych, psychologicznych oraz warsztatów (dla młodzieży od 12 roku życia i rodziców). 2. Dzięki współpracy z Kolektywem Kuzyni i Biblioteką Miejską w Dąbrowie Górniczej w godzinach 17:00-20:00 odbędzie się pokaz filmu „Poranki, kiedy wracamy do domów" oraz debata pt. „Młodzi w poszukiwaniu sensu"
Szczegółowy plan dnia znajduje się na plakacie (w załączniku)

ZAŁĄCZNIKI:

• Plan wydarzenia