23 kwietnia obchodzimy Dzień Książki. Ideą tego dnia jest promocja czytelnictwa.
Z okazji Dnia Książki każdy z małych czytelników w grupie Żabki mógł przynieść swoją ulubioną książkę do przedszkola. Podczas zajęć dzieci oglądały różne książki zapoznając się z ich budową oraz wysłuchały bajki czytanej przez nauczycielkę. Na koniec przedszkolaki stworzyły przepiękne zakładki do książek, które zabrały do domu.











