HERBATKA DLA SENIORA

Utworzono dnia 05.01.2023

Pomysł organizacji akcji charytatywnej zrodził się w Przedszkolu nr 32 w ubiegłym roku, a powodzenie akcji sprawiło że jej druga odsłona zapoczątkowana została ponownie w tym roku. Akcja organizowana z okazji przypadającego w dniu 21 i 22 stycznia Ogólnopolskiego Dnia Babci i Dziadka potrwa do końca stycznia, a efekty zbiórki podobnie jak w ubiegłym roku trafią do osób starszych z Dziennego Domu Seniora w Dąbrowie Górniczej by umilić im długie zimowe wieczory.
Inicjatywa jaka zrodziła się w naszym przedszkolu ma na celu integrację międzypokoleniową oraz podziękowanie osobom starszym za ich wkład w rozwój młodego pokolenia.