Piknik Rodzinny "AKTYWNIE Z RODZINĄ"

Utworzono dnia 13.06.2022

3 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu, na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się Piknik Rodzinny. W tym roku jego hasłem przewodnim było " Aktywnie z rodziną".

Rozpoczęliśmy od występów naszych przedszkolaków z poszczególnych grup. Dzieci zaprezentowały tańce i piosenki. Następnie wszyscy wzięli udział w grze terenowej, w której szukali punktów, na których mogli całą rodziną zrealizować jakieś sportowe wyzwanie. Oczywiście udział został nagrodzony pieczątką. Po zdobyciu wszystkich pieczątek można było odebrać dyplom i nagrodę.

Przez cały czas pikniku dzieci mogły poznać pracę ratowników medycznych i zwiedzić karetkę, a także wsiąść do prawdziwego radiowozu i poznać policjantow, którzy chętnie odpowiadali na pytania dzieci. Oprócz tego dzieci bawiły się na dmuchańcach, a także odwiedzały stanowisko British Scholl, gdzie czekało je wiele atrakcji. Dzieci mogły mieć pomalowane twarze, zrobić sobie kolorowy brokatowy tatuaż, mieć zapleciony kolorowy letni warkoczyk albo samodzielnie stworzyć koralikową bransoletkę.

Najważniejsze, że między tymi wszystkimi atrakcjami można bylo się posilić pysznościami:  wszelkiego rodzaju ciastem lub czymś bardziej sycącym kiełbaską i kaszanką.

Piknik poprzedził także konkurs plastyczny pod tym samym tytułem, a jego rozwiązanie odbyło się właśnie na pikniku.W tym dniu także mogliśmy podziwiać wszystkie piękne prace przedszkolaków i ich rodziców na wystawie zorganizowanej na tarasie.

I miejsce zdobyło nasze rodzeństwo z gr II i X Mikołaj i Julia Lech,

II miejsce zdobyła Magdalena Faron.

III miejsce zdobyli Milan Michałowski i Michał Nowak.

Były także wyróżnienia dla Igi Leśnik, Amelii Bubak, Joanny Sakowskiej i Jakuba Koprowskiego. A każde dziecko które wzięło udział dostało nagrodę pocieszenia.

Dziękujemy wszystkim za udział w pikniku i dziękujemy tym, którzy pomogli nam w jego realizacji!

Piknik rodzinny "Aktywnie z rodziną"

Utworzono dnia 13.06.2022, 17:06