Nowy rok szkolny 2021/2022 - informacje wstępne

Utworzono dnia 02.08.2021

Szanowni Rodzice!

Decyzją organu prowadzącego, planowana termomodernizacja i związany z nią remont budynku będącego siedzibą naszej placówki zostaje odwołana. W związku z powyższym nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy w dotychczas funkcjonującym obiekcie.

Informujemy również, że od dnia 23.08.2021 r. na tablicy ogłoszeń w szatni głównej naszego przedszkola, będą wywieszone listy dzieci nowoprzyjętych uwzględniające przyporządkowanie dziecka do danej grupy.

W załącznikach poniżej do Państwa informacji znajdują się materiały związane z procesem adaptacji dziecka do warunków przedszkolnych. Zachęcamy do zapoznania się.

Prosimy o śledzenie informacji w zakładce OGŁOSZENIA w sprawie terminów zebrań grupowych oraz w związku z bieżącymi informacjami związanymi z otwarciem nowego roku szkolnego.

ZAŁĄCZNIKI: