Utworzono dnia 23.08.2021

Informujemy, że zebrania z rodzicami odbędą się 01.09.2021 r.:

- dla rodziców dzieci z grup I - V o godz. 16:30;

- dla rodziców dzieci z grup VI - X o godz. 17:00.

WAŻNE !

Na terenie przedszkola obowiązuje zmienne obuwie oraz konieczność zasłaniania ust i nosa (maseczka ochronna). Prosimy na zebrania przynieść wypełnione druki porozumień, które są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej lub w sekretariacie przedszkola. W przypadku braku wypełnionych druków, prosimy, aby na zebraniu mieć ze sobą numer rachunku osobistego konta bankowego, dowód osobisty oraz długopis.

Konieczne jest, aby 01.09.2021 r. w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola złożyć rano upoważnienie dla osób odbierających dziecko z przedszkola (druk również dostępny jest na stronie internetowej naszego przedszkola lub sekretariacie placówki).

Dzieci przypisane do grupy II (maluchy śpiące) powinny mieć ze sobą piżamkę oraz małą poduszeczkę do spania. Poadto przypominamy, że każde dziecko powinno mieć ze sobą:

- zmienne obuwie w worku,

- dodatkowe ubrania i bieliznę do przebrania w małym plecaku,

- ewentualnie chusteczki chigieniczne i nawilżane.

Pozaostałe informacje będą przekazywać nauczyciele na zebraniach grupowych.

Listy dzieci wraz przyporządkowaniem do danej grupy oraz nauczycielami są dostępne na tablicy ogłoszeń w holu naszego przedszkola.