Międzynarodowy Projekt Edukacyjny EMOCJE

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole, a w nim Grupa Żabki i Tygryski biorą udział w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym EMOCJA wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny dzieci. Autorzy projektu: Marzena Dziadkowiec, Krystyna Grzegrzółka. Projekt składa się z pięciu MODUŁÓW: I Moduł „KREATYWNOŚĆ” II Moduł „WYOBRAŹNIA” III Moduł „MOC SŁÓW” IV Moduł „EMPATIA” V Moduł „OSWAJANIE STRACHU”

Grupa Żabki wraz z nauczycielkami Gabrielą Pupkiewicz I Justyną Michalską realizują zadania  projektowe jako innowację pedagogiczną. Jest to innowacja programowo-metodyczna. Opiera się na uwrażliwieniu dzieci oraz nauczeniu ich empatii, akceptacji, pobudza zaangażowanie dzieci w aktywne działania oraz pozytywnie wpływa na integrację grupy.

Kartki z iskierkami emocji

EMOCJE