Dyżur wakacyjny - ważne

Utworzono dnia 25.05.2020

Szanowni Rodzice!

W związku z planowanym dyżurem wakacyjnym w dąbrowskich przedszkolach, kierujemy do Państwa ankietę, w celu zebrania informacji, czy są Państwo zainteresowani zapisem dziecka na dyżur wakacyjny. Ankieta znajduje się w załączniku. Bardzo ważne jest, aby wypełnioną przez Państwa ankietę przesłać w terminie do dnia 27.05.2020 r. do godz. 10.00 drogą elektroniczną na zwrotny adres mailowy: p32.ankieta@gmail.com (w temacie wpisując: dyżur wakacyjny,  imię i nazwisko dziecka oraz grupa).

W związku z panującą sytuacją epidemiczną wcześniej ustalone terminy dyżuru wakacyjnego w poszczególnych placówkach mogą ulec zmianie.  Z dyżuru wakacyjnego będą mogli skorzystać wyłącznie rodzice lub opiekunowie prawni, którzy oboje pracują i nie mogą zapewnić dziecku opieki. Powyższa informacja nie jest równoznaczna z zapisem dziecka na dyżur wakacyjny, a służy jedynie pozyskaniu przez nas wiedzy o zapotrzebowaniu na dyżur wakacyjny w dąbrowskich przedszkolach.
Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o przemyślaną decyzję. Przypominamy, że obecna sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy jest trudna, z uwagi na zagrożenie i niebezpieczeństwo związane z COVID – 19. W związku z tym liczymy na współpracę z Państwa strony i wierzymy, że Państwa decyzja dotycząca deklaracji o korzystaniu z opieki w czasie dyżuru wakacyjnego będzie odpowiedzialna.

WAŻNE! Zwracamy uwagę na fakt, że wszyscy Państwo są zobligowani do odesłania ankiety, bez względu na to czy dziecko będzie korzystało z dyżuru wakacyjnego, czy też nie. Informacje muszą spłynąć od wszystkich rodziców.

Po zebraniu informacji o liczbie chętnych dzieci, organ prowadzący ustali terminy dyżurów wakacyjnych oraz dyżurujące placówki.

Rodziców zainteresowanych zapisem dziecka na dyżur wakacyjny prosimy o systematyczne śledzenie bieżących aktualności umieszczanych na stronie internetowej naszego przedszkola.

ZAŁĄCZNIKI:

• Ankieta