Finał konkursu - "Mój przyjaciel Miś"

Utworzono dnia 04.12.2021

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny "Mój Pluszowy Miś" został rozstrzygnięty. Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci Światowego Dnia Pluszowego Misia, rozwijanie plastycznej ekspresji dziecięcej, zainteresowanie dzieci literaturą związaną z postacią Misia, oraz kształcenie umiejętności wypowiadania się różnymi technikami plastycznymi. Prace charakteryzowały się dużą różnorodnością w podejściu do tematu. Zostały przyznane 3 pierwsze nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

3-4 latki:
1 miejsce - Malwina Młyńczak
2 miejsce - Amelia Szojda
3 miejsce - Piotr Rawski
5-6latki:
1 miejsce - Natalia Juszczyk
2 miejsce - Natalia Wojtylas
3 miejsce - Franciszek Czubala

W ostatecznym finale organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 5 miejsca kształtowały się następująco:
1 miejsce - Natalia Wojtylas
2 miejsce - Franciszek Czubala
3 miejsce - Natalia Juszczyk

Wszystkim nagrodzonym oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.

Prace finałowe konkursu, można podziwiać w Bibliotece Miejskiej Filia nr 5 w Dąbrowie Górniczej.

Finał konkursu - "Mój przyjaciel Miś"

Utworzono dnia 04.12.2021, 15:33