Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego - "Tradycyjna ozdoba choinkowa"

Utworzono dnia 10.12.2017

Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym - "Tradycyjna ozdoba choinkowa". Dzięki pomysłowym pracom choinka w przedszkolnym holu została pięknie przystrojona.

Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej ze świętami bożonarodzeniowymi, pobudzanie inwencji twórczej dziecka i rodziców oraz wspólne przeżywanie radości i satysfakcji w gronie rodzinnym,

W konkursie brały udział dzieci w wieku 3 - 6 lat uczęszczające do Przedszkola 32 wraz ze swoimi rodzicami.

Technika prac była dowolna - efektem finalnym miała być ozdoba na choinkę, zgodna z inwencją twórczą autora (bombka, łańcuch, gwiazdka).

Nauczycielki odpowiedzialne za przeprowadzenie konkursu: mgr Ewelina Czaja i mgr Renata Jeziorowska

Gratulujemy pomysłowości